19 09 2011

Yolculuk

İşte boğazımın düğümleri...İşte hecesizliklerim....Sessizliklerimin sancısı!!!Sensizliklerimin ihtimalsizliğinde kaybolmuş kendisizliklerim...Kendime küsüşlerim...Yine ona dönüşlerim...Kimsesizliğim ve tüm seslerim ...

BaNa hoşçakal diyip elini kolunu sallayarak gidişlerin...Arkandan gelişlerim ve yine terkedişlerim...El seçişlerin...O ellerle dans edişlerin...Sabır taşımın taşlığı...taşmışlığı,ağırlığı! Çatlaklardan hücrelerime dolan senden benler...Peki ya senden benler nerdeler? O masum ellerinde mi...Ellerine bakan gözlerinde mi ? Yoksa yanında hiç olmadığım benle mi? ,) Tahmin etmek mi cevabım yoksa bildiğim gerçek mi ?

Ve işte yine bir terkediş anı! Sözlerinin rüzgarı esiyor arkamdan ve hızlanıyor yolculuğum...Kıyıya vuran sert dalgalar gidişimin damgasını vuruyor kıyılarına ...Kaybolan ufkunsa suretin gibi yarım yamalak...Güzel bir kız çocuğu ilerlerse kendi sahilinde ne olursa ona sahibim . Ne bir iktidara ne bir dosta ne bir sırdaşa...Tek kendme sahibiyetim...Gönderilen postalar postacıların elinde patlasın ,) Yerine varılan anlara hayranlıklar sunarken gereksiz içi boş laflaRı beynimdeki gezimde yolum yapıp her birinin üstüne ayak izimi bırakıyorum ... Her laf okyanıs içinde kaybolan fanus mantığıyla köpek alığına gel kuçu kuçu tanıtım varken fanusluğumu hatırlıyorum! O lafa makul olamam ki! Fanus konuşamaz ki! Hem konuşsa bile köpek lafı geçti die Köpek balığına kuçulayamam....İŞTE Bunlar Gerçekler....Acıtır ama öldürmez:

Saydam suya aldanıp en derinlere baktım yanılgısı.! Dokunamadığım okyanusum! İçinde bu bedenle boğulamam...İşte gün aydınlanıyor saat 5i buldu :) İşte gerçek burada! Saatin 5 olması ve beynimin uykuya teslim olması..Kalbimin atması...Elimin bu satırları yazıyor olmak için kalemi tutuyor olması. 4 yanlış 1 doğruysa eğer tek doğru günün ağarması. 4 yanlışla 1 doğruyu kayıp mı ettim sandın ? Sakın o yanılgıya aldanma ben o tek doğruyla tüm yanlışları aydınlattım! Yanlışlarımda özenle seçiliydi ve bu sınavın kuralcısı olup hep bu sınavı geçtim ,)

Bu benim fethim ve ben kendimin tek Fatihiyim. İstemediğim yeryüzü şekillerini bir anda siler istersem her yeri okyanusa çeviririm ,)

Beynim sen beni yendin ,)

0
0
0
Yorum Yaz